Spokojny i głęboki sen – osiągnij go dzięki specjalnej mieszance ziół

ziołowe suplemety na sen

Większość z nas zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważny jest wartościowy, spokojny sen. Jednocześnie tak wielu ludzi nie dosypia i skarży się na problem z zaśnięciem czy ciągłe wybudzanie z nerwowego, płytkiego snu. Jest kilka metod na poprawę jego jakości. Od wieków sięga się w tym celu po zioła. Najlepiej stosować je w mieszankach, tak by na nasz organizm działało synergistycznie kilka ziół jednocześnie.

Najlepsze ziołowe suplemety na sen

Wyciszenie przed snem oraz pozbycie się stresu i napięcia są kluczowe w staraniach o spokojnie przespaną noc. Od dawien dawna zioła na sen pomagają nam zredukować nerwowe pobudzenie i poczuć błogą równowagę, zasnąć bez przewracania się z boku na bok.

Zioła oprócz tego, że działają Uspokajająco i nasennie, wspomagają głęboki sen, zapewniając wartościowy wypoczynek w nocy.
Najskuteczniej działają w mieszankach. Mieszanki nasenne możemy przygotować sami lub kupić. Nie zawsze występują w formie suszu do przyrządzania naparów. Na rynku znajdziemy również wygodne kapsułki.

Roślinnym suplementem w tej formie jest Good Sleep, preparat zawierający koncentrację wyciągów roślinnych o udowodnionym działaniu wyciszającym i nasennym. Good Sleep jest jednym z tych produktów, które pomagają odprężyć się i bezproblemowo zapaść w sen. Zapewnia wysokiej jakości wypoczynek w trakcie nocy i sprawia, że rano budzimy się pełni energii, gotowi do działania.

Good Sleep w sposób naturalny Podnosi poziom melatoniny w organizmie, co jest niezbędne, by zasnąć i w pełni przespać noc, a rano wstać z łóżka wypoczętym. Jego działanie oparte jest na specjalnej, opatentowanej mieszance Clock®, która zawiera odpowiednio dobrane i połączone ekstrakty składników roślinnych. W jej skład wchodzą ekstrakt z rozmarynu lekarskiego oraz liliowca rdzawego, a także wyciąg z szyszek chmielu.

ziołowe suplemety na sen

fot. fromplants.me

Good Sleep – naturalnie mocny sen

Rozmaryn lekarski ułatwia zasypianie i obniża poziom stresu. Badania wykazały, że jego regularne przyjmowanie znacząco poprawia jakość życia i snu. Rozmaryn ponadto poprawia nastrój i pamięć, wspiera regenerację mózgu i chroni przed jego uszkodzeniami.
Liliowiec rdzawy z kolei w unikatowym połączeniu z rozmarynem skutecznie zwiększa poziom melatoniny w organizmie.

Wyciąg z szyszek chmielu ma działanie lecznicze, przeciwzapalne i kojące. Zawiera żywice, garbniki, olejki eteryczne oraz flawonoidy. Daje wyciszenie i łagodzi nerwowość, która tak często utrudnia nam osiągnięcie błogiego spokoju. Jest wyjątkowo korzystny dla kobiet w okresie menopauzy.

Suplement diety Good Sleep przyjmuje się codziennie wieczorem. Dwie kapsułki dostarczają nam zoptymalizowaną ilość składników aktywnych zawartych w CLOCK® – po 250 mg ekstraktów z rozmarynu oraz liliowca i 60 mg wyciągu z szyszek chmielu. Preparat mogą suplementować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. CLOCK® ma także działanie przeciwstarzeniowe i wspierające organizm, polepszające funkcje poznawcze.

To naturalny suplement o nieinwazyjnej formule, który w sposób bezpieczny reguluje nasz rytm dobowy. Kapsułki Good Sleep nie powodują przy tym ospałości czy spowolnienia w ciągu dnia. Przeciwnie – zregenerowany w nocy organizm jest w pełni gotowości do pracy, czemu towarzyszy lepsze samopoczucie i zwiększona odporność na stres.

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY